Víkendové víťazstvo volejbalového družstva Pemaqua Žilina - Severka TV

Víkendové víťazstvo volejbalového družstva Pemaqua Žilina

Uplynulý víkend sa konali ďalšie stretnutia Mestskej volejbalovej Žirafa ligy v telocvični Žilinskej univerzity na Veľkom dieli v Žiline.

ŽILINA. Svoje sily si zmerali v sobotu družstvá Mojšanskí piráti s počtom bodov 26 a Pemaqua s počtom bodov 34. Hoci si Piráti ukoristili jeden set, stretnutie sa skončilo víťazstvom súpera.

V nedeľu malo stretnutie Pemaqua proti Chuck Boris Voley team rovnaký scénar. Keď Chuckovci zvíťazili len v jednom sete.

Konečný stav volejbalového stretnutia skončil víťazstvom Pemaqai, ktorá si tak pripísala na svoje konto ďalšie 3body a víkend ukončila úspešne so 40 bodmi.

Už túto stredu si môžete v Telocvični na Bôriku v Žiline pozrieť ďalšie stretnutie borcov zo skupiny o 1. až 6.miesto medzi družstvami Chuck Boris Voley team a Šľachami. Stretnutie sa uskutoční o 20:00 hod.